Optima

Optima

New Kia Optima: пасує до вашого стилю
Агресивний, вишуканий, благородний – саме такі слова приходять на думку при першому погляді на Kia Optima нового покоління. Ксенонові фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями, трьохсекційні протитуманні LED-фари, рельєфний капот, динамічний силует кузова та спойлер на кришці багажника разом створюють новий сучасний образ автомобіля для ділової людини, як його бачать у компанії Kia.

 

ЦІНА ВІД
698,250 грн.                      

ОБ'ЄМ ДВИГУНА(СМ3)

1,685

МАКС. ОБЕРТАЛЬНИЙ МОМЕНТ

(НМ/ОБ.ХВ)  141

Крут.момент (Нм/об.хв.)

340 / 1,750~2,50

ГАРАНТІЯ  
5 років


ЕКСТЕР'ЄР
Притягує погляди та завойовує серця
Ефектна нова форма. Привабливі деталі. Захоплюючі дух нові технології. А також подовжена колісна база, що забезпечує ще більшу стабільність під час руху та комфорт. Більш просторий новий Kia Optima - це витонченість і чарівний зовнішній вигляд.


Вражаючий силует
Бічні вікна, які витончено виходять за межі задніх дверей. Змінена форма кришка багажника, яка виконує функцію аеродинамічного спойлера та новий динамічний дизайн колісних дисків. Новий Optima - це справжній шоу-стоппер!


Прагення рухатися вперед, яке відчувається з будь-якого боку
Аеродинамічний дизайн кузова, виразний погляд оптики і ефектні вихлопні труби. Новий KIA Optima просто випромінює розкіш, з якого боку на нього не глянь.


ІНТЕР'ЄР
Надзвичайна увага до деталей
Сидіння з підігрівом та вентиляцією. Панель приладів з повнокольоровим РК-дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма, оснащеним активною матрицею. Повністю автоматичне управління температурою в двох зонах.


ДВИГУН ТА ТРАНСМІСІЯ
Надшвидка реакція
Шасі нової Optima було спроектовано фактично з нуля для більш плавної їзди і підвищення маневреності автомобіля.
Електронне стоянкове гальмо
Активуйте стоянкове гальмо простим натисканням кнопки.
Педалі з нержавіючої сталі
Міцні і легкі педалі з нержавіючої сталі надають поїздці спортивний дух.
U2 VGT, 1,7 л, дизель
Максимальна потужність: 141 л. с., максимальний обертальний момент 340 Нм


БЕЗПЕКА
Прогресивні технології для вашого спокою
Завдяки більш ефективному використанню надсучасних металів і матеріалів, що клеять в критично важливих вузлах шасі автомобіля все нові Kia Optima оточує вас легкою, але посиленою оболонкою, встановлюючи новий стандарт безпеки пасажирів.


Новости