Sorento

Sorento

Кросовер, що відчуває себе в місті мов удома

 

ЦІНА ВІД
977,550 грн.                      

ОБ'ЄМ ДВИГУНА(СМ3)

2,199

МАКС. ОБЕРТАЛЬНИЙ МОМЕНТ

(НМ/ОБ.ХВ)  200 / 3,800 

Крут.момент (Нм/об.хв.)

450 / 1,750~2,750

ГАРАНТІЯ  
5 років

 

ЕКСТЕР'ЄР
Сворений для того, щоб доставити вас у найзаповітніші місця
Потужний новий Kia Sorento доставить вас у найзаповітніші місця із стилем, впевненістю та розкішшю, які раніше були притаманні лише автомобілям преміум-брендів.


Стиль, що допомагає економити
Елегантні аеродинамічні контури Sorento виконують не тільки декоративну функцію, але й роблять свій внесок у зниження витрати палива.


Кросовер на будь-який випадок життя
Новий Sorento поєднує розкіш, технології та практичність у ідеальних пропорціях. Чудова керованість, високий рівень безпеки та багате оснащення роблять цей автомобіль вдалим вибором для тих, хто шукає оптимальне рішення на будь-які випадки життя.
Спойлер позаду з вмонтованим повторювачем стоп-сигналу. Світлодіодні задні фари.


ІНТЕР'ЄР
Оточи себе вишуканими контурами
Стильный, расслабленный и полностью контролирующий ситуацию. Простота посадки і висадки. Панорамний люк у даху. Вентиляція і електроживлення задньої частини салону.


ДВИГУН ТА ТРАНСМІСІЯ
Відчуйте повний контроль над кожним колесом
Інноваційна система повного приводу передає обертальний момент на всі колеса та допомагає Sorento підтримувати максимальний коефіцієнт зчеплення коліс із слизькою дорогою, а також підвищує поперечну стійкість в поворотах.
Адаптивні фари головного світла
Щоб поліпшити видимість під час руху в темний час доби, адаптивні фари головного світла контролюють розподіл та напрям променів пропорційно куту повороту керма.
Функція пам'яті двері багажника
Дистанційне складання крісел другого ряду
Шестиступенева автоматична коробка передач


БЕЗПЕКА
Кузов з підвищеним використанням високоміцних сталей
Кузов Sorento більше ніж на 52,7% складається зі сталі підвищеної міцності. Ця сталь з винятковими характеристиками підсилює передню, задню і бічні частини, а також точки високої напруги по всьому кузову.


Новости